Batı Akdeniz’e 20 milyon TL’lik mali destek

Isparta - Ocak 8, 2018 1:45 pm A A

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Küçük Ölçekli Altyapı’ ile ‘Yenilenebilir Enerji’ alt başlıklarından oluşan 2018 Mali Destek Programları (MDP) hakkında Isparta, Antalya ve Burdur’da bilgilendirme toplantıları gerçekleştirilecek.

BAKA ilk bilgilendirme toplantısını 9 Ocak’ta (yarın) Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Toplantı Salonu’nda saat 14.00’de gerçekleştirilecek. Bilgilendirme toplantıları Antalya’da 10 Ocak’ta Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda, 11 Ocak’ta da Burdur’da BUTSO’da gerçekleştirilecek ve toplantılar saat 14.00’de başlayacak. Toplantılarda; toplam 20 milyon TL bütçe ayrılan 2018 Mali Destek Programları’nın amacı, hedefi ve konuları hakkında bilgilendirme yapılacak.

Antalya, Isparta ve Burdur’un sürdürülebilir sosyo-ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmak için faaliyetlerini sürdüren BAKA, başarılı projelere toplam 20 milyon TL tutarında desteğin kullandırılacağı 2018 yılı Mali Destek Programları’nı küçük ölçekli altyapı ve yenilebilir enerji ana alt başlıklarında ilgili projelere açtı. BAKA, doğrudan finansman desteği sağlayacağı 2018 Yılı Mali Destek Programları hakkında detaylı bilgi, başvuru rehberi ve eklerinin tamamı http://www.baka.gov.tr internet sitesinden temin edilebiliyor. 2018 MDP için başvurular internet üzerinden (KAYS) 09 Mart 2018 saat:23.59’a kadar yapılabilecek.

Isparta - 1:45 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER