• DOLAR
  3,8101
  % 0,93
 • EURO
  4,6578
  % 0,73
 • ALTIN
  163,2647
  % 0,49
 • BIST
  $11.535
  % -10,34
Sakarya MOBESE kazaları (Video)

Sakarya MOBESE kazaları (Video)

Sakarya’da meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Sakarya Caddesinde meydana gelen bir olayda ise, TIR kasasından düşen traktör izleyenlere bu kadarına da pes dedirtti.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü MOBESE kameraları tarafından kaydedilen görüntüler, eğitim amacı ile basın kuruluşlarına servis edildi. kayıtlarda yer alan 5 ayrı görüntü bu kadarına da pes dedirtti. Görüntülerde yer alan ve Sakarya Caddesi Erenler Kavşağında meydana gelen olayda, bir TIR kasasında yüklü olarak bulunan traktör’ün yola düşmesi MOBESE kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Traktörün düştöğü bölümde araç olmamasından dolayı herhangi bir can kaybı yaşanmazken, görüntülerde TIR sürücüsünün panik içerisinde traktöre doğru koşması da yer aldı.
Görüntülerde yer alan diğer ilginü bir kaza ise Sakarya Emniyet Müdürlüğü önünde meydana geldi. Arkasından gelen ambulansa yol vermek için kırmızı ışıkta geçen bir minibüs, ana yoldan gelen bir minibüs ile çarpıştı. Kazada maddi hasarın meydana geldiği kaydedildi.

Serdivan ilçesi Yazlık Kavşağında meydana gelen başka bir kazada ise, viraja süratli giren bir kamyonet soluğu karşı şeritte aldı. Hızla girdiği virajı alamayarak, karşı şeride geçen ve duvara çarparak durabilen kamyonet’te yaralı olmaması ise sevindirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
kaza MOBESE Sakarya Video

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?