250 km’lik sıcak asfalt hedefine hızla yaklaşılıyor

Isparta - Kasım 3, 2017 12:05 pm A A

Isparta’nın köy grup yollarında Mayıs ayında başlayan sıcak asfalt çalışmalarına Aksu ve Şarkikaraağaç ilçelerinde devam ediliyor.

Vali Şehmus Günaydın İl Özel İdaresi ekiplerince Şarkikaraağaç ilçesi Fele köyünde sürdürülen sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek ilgililerden bilgi aldı.

205 Km’lik sıcak asfalt hedeflerine çok yakın bir zamanda ulaşacaklarını belirten Vali Günaydın çalışmalara katkı veren herkese teşekkür ederek, birçok kişinin gerçekleşemez dediği sonuca ulaşmalarına çok az bir süre kaldığını söyledi.

“2018 HEDEFİ 210 KM”

Vali Günaydın yaptığı açıklamada “205 Km’lik sıcak asfalt hedefi 15-20 gün içinde tamamlanacak. Şu ana kadar 170 Km tamamlanmış durumda geri kalan 35 Km’nin de tamamlanabilmesi için arkadaşlarımız büyük bir gayret içerisinde. Bu bir ekip işi hedefimizi belirlerken Milletvekillerimiz, İl Genel Meclis Başkanı ve Üyelerimiz, Özel İdaremiz ve muhtarlarımızla birlikte yola çıktık ve Ispartalı hemşehrilerimizin arzuladığı çalışmalarımızın büyük bir kısmını tamamladık. 2018 yılı içinde 210 Km’lik bir hedef koyduk. Bunu gerçekleştirdiğimiz zamanda Isparta’daki tüm köy grup yollarını sıcak asfalta kavuşturacağız.” dedi.

“EKONOMİK CANLILIK YAŞANACAK”

Konuşmasında ayrıca sıcak asfaltın birçok faydası olduğunun altını çizen Vali Günaydın konforlu bir ulaşımın yanı sıra meyve bahçelerinin zarar görmemesi içinde sıcak asfaltın önemli olduğunu söyleyerek sıcak asfaltın köylere ulaşımı kolaylaştırması sonucunda Isparta ekonomisine büyük katkı sağlanacağını aktardı.

Isparta - 12:05 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER