2017’in son toplantısı Antalya’da yapıldı

Isparta - Aralık 22, 2017 4:38 pm A A

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu, 2017 yılının son olağan toplantısını Antalya Valiliği’nde gerçekleştirdi. Burdur Valisi Şerif Yılmaz başkanlığındaki BAKA Yönetim Kurulu toplantısına; Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Isparta Valisi Şehmus Günaydın, Antalya Belediye Başkanı Menderes Türel, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Isparta İl Genel Meclis Başkanı Ali Bolat, Burdur İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Bağcı, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik ve BAKA Genel Sekreter Vekili Abdullah Madenci ile uzmanlar katıldı.

BAKA Yönetim Kurulu üyeleri, toplantı öncesinde Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Antalya Valiliği Toplantı Salonu’ndaki Aralık ayı olağan toplantısının açılış konuşmasında BAKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Burdur Valisi Şerif Yılmaz, yönetim kurulu üyelerine bir yıllık çalışmaları için teşekkür ederek yeni yılın hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Burdur Valisi Yılmaz, “Sayın valilerim, belediye başkanlarımız, il genel meclisi ve ticaret sanayi odası başkanlarımız kalkınma ajansımızın 2017 yılının son toplantısını Antalya’da gerçekleştiriyoruz. 2018 yılında da bölgemizin ve ülkemizin kalkınması yönünde kalkınma ajansımız çalışmalarımıza birlikte devam edeceğiz. Gündem maddelerimizin değerlendirilmesi sonucu 2018 ile ilgili özellikle mali destek programıyla ilgili değerlendirme yapacağız ve nihai kararımızı vereceğiz. 2017 yılındaki çalışmalarımızda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Yapacağımız çalışmaların bölgemiz ve ülkemiz vatandaşlarımız için hayırlı olmasını diliyor teşekkür ediyorum” dedi.

BAKA Yönetim Kurulu’nun yılın son olağan toplantısı, gündem maddelerinin görüşülmesi ile tamamlandı.

Isparta - 4:38 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER